
Malli LV Osoitteesta Lucky Miner kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 7 TH/s virrankulutuksen ollessa 150W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 0.25 | $ 7.60 | $ 91.22 |
| Sähkö | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Voitto | $ 0.11 | $ 3.22 | $ 38.62 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Valmistaja | Lucky Miner |
| Malli | LV |
| Tunnetaan myös nimellä | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Julkaisu | May 2026 |
| Koko | 200 x 128 x 70mm |
| Paino | 1100G |
| Melutaso | 40dB |
| Tuuletin(t) | 1 |
| Teho | 150W |
| Liitäntä | Ethernet / Wifi |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |